O nas

      „Na butach" to portal, który powstał z myślą o niedocenianej architekturze i zabytkach Polski. Nasza ojczyzna nie przez wszystkich jest uznawana za interesującą pod względem zabytków i ciekawych miejsc. Chcąc walczyć z tym mitem prezentujemy wspaniałe propozycje do zwiedzania, które czekają na turystów i podróżników w takich miejscowościach jak Kraków, Warszawa czy Gdańsk. Magia, jakiej można doświadczyć poznając interesujące fakty i ciekawostki z czasów istnienia poszczególnych obiektów z pewnością zachwyci nawet biernych wędrowców.

      Jeżeli jesteś wielbicielem podróży i cieszysz się mogąc poznawać nowe zakamarki poszczególnych miejscowości serwis „Na butach" to strona internetowa, na której poczujesz się świetnie. Zanim wyruszysz w trasę i zechcesz poznawać takie miejscowości jak Kraków, Warszawa czy Gdańsk, proponujemy usiąść w fotelu z kubkiem ciepłej herbaty i przyjrzeć się kilku interesującym artykułom, które w prosty i zachęcający sposób opiszą magiczne miejsca, jakie przygotował dla was Kraków, ciekawe place, które czekają w Warszawie i niezwykłe obiekty znajdujące się w Gdańsku czy innych miejscach Polski.

      Czy to historyczny Kraków, czy osadzona w centrum Warszawa, czy też związany z wieloma konfliktami Gdańsk. Wszystkie miejscowości serwują odwiedzającym masę wrażeń, które z pewnością zadowolą nawet bardzo wybredne oczy. Dodatkowo każdy obiekt związany jest z interesującą historią i magicznymi ciekawostkami. Serwis „Na butach" pomoże Państwu wybrać te miejsca, które wydają się najbardziej interesujące i tym samym spory Kraków efektownie poznamy w każdym z wartych uwagi aspekcie.

Zapraszamy do bezpłatnej rejestracji, po której uzyskasz dostęp do wszystkich funkcjonalności serwisu Na butach.

Redakcja Nabutach.pl